Дикий палтус – складно зловити
і неможливо забути
Рідкісний улов у Fish In House! Палтус вагою 23 (!) кг
У перекладі із середньоанглійської палтус означає haly («святий») та butte («плоска риба»). З одного з нормандських прислівників палтус - це "свята риба".

Палтус живе виключно в дикому середовищі, тому що не піддається розведенню. Живе у холодній воді за температури до +6 градусів на глибині від 1000 метрів. Тому зловити цінну рибу не так і просто. У вас є унікальний шанс скуштувати дику рибу такою, якою її створила природа.

У 19-20 століттях палтус був головним фаворитом усім католицьких святах. У Японії завдяки повній відсутності кісток та щільній структурі палтус вважається делікатесом, де його називають хіраме.

З риби нарізають смужки із самої товстої частини філе. Палтуса також нарізають кубиками та маринують як севиче або для суші.

У дикому палтусі приблизно 5% жиру, багато жирних кислот Омега-3 та найважливіші амінокислоти – глуатамінову та аспаригінову, вітаміни та мікроелементи.

В одній порції риби міститься 42 г білка, що покриває добову норму на 85%.
М'якуш палтуса кольору слонової кістки має досить щільну структуру, але при цьому досить тонкий і м'який аромат.

У FISH IN HOUSE стейк палтуса на ваше бажання можу замаринувати, а в FISH KITCHEN – приготувати.
Як приготувати дикий палтус?
Найпростіший спосіб - запекти.
Крок 1. Приготувати класичний маринад (сіль, перець, лимонний сік та оливкова олія) та залишити в ньому рибу на 10 хвилин.

Крок 2. Викласти палтус на пергамент і поставити в розігріту до 170-180 С духовку. Стейк вагою 500 г готується близько 30 хвилин.

Смачного!
Палтус дикий філе
грн.
грн.
Гігантський дикий палтус із Голландії вже на вітрині Fish in House!
Риба виловлена моряками в холодних водах Північного моря і багата на омега-3 жирні кислоти, калій, фосфор, магній, селен і вітаміни D, В, Е.
Усі фото та відео матеріали належать їхнім власникам та використовуються лише з демонстраційною метою.